Byredo love


Pre nikoho možno známa značka, pre niekoho nie a pre mňa jednoducho splnený sen. Okrem toho, že na flakón sa nedá prestať pozerať lebo je to výstavný kúsok, keď raz ovoniate nebudete chcieť už nikdy iný parfém. Článok o tom, ako sa zo mňa stal Byredo addict.
Meno Byredo pre mňa už pár rokov nie je žiadna novinka. Keďže denne prelistujem niekoľko stoviek instagramov a blogov, cca rok a pol dozadu som narazila na tieto čarovné malé flakóniky so super tajomnými názvami. O to viac mi boli sympatickejšie keď som začala viac pátrať a zistila som, že značka má korene vo Švédsku, zakladateľ je veľmi sympatický Ben Gorham a vyrába parfémy, ktoré sú nositeľom istého príbehu. Čo ma lákalo úplne najviac bolo vedomie, že sa jedná o niche parfémy a nestane sa mi len tak ľahko, že ho na ulici budem cítiť z iných žien.Asi pred polrokom som sa dozvedela o pražskom Ingredients store. Na výber ich bolo asi milión a môj Black Saffron bola láska na prvýkrát. Prvá návšteva skončila testovacou vzorkou a keď po pár týždňoch došla vracala som sa s celým flakónom. Čo je najlepšie, stačí ho nastriekať úplne malé množstvo na miesta kde pulzuje krv a parfém sa rozvonia po celom tele. A vôňa vydrží celý deň. Skvelé je aj to, že v každom okamihu dňa vonia úplne inak a predsa vždy zaujímavo. 
V Ingredients vám so všetkým radi poradia, hlavne pokiaľ si nie ste istý výberom konkrétnej vône. Tá moja je kombináciou pomela, šafranu a čiernej fialky. A každé ráno sa najviac teším, ako ňou začnem deň :)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára