New IN // Sales


Vianoce u nás netrvali dlho a veľmi rýchlo sme sa museli zmieriť s tým, že začalo skúškové a na zábavu tak skoro čas nebude. Preto sme nestíhali ani fotiť, ani pripraviť nejaký článok. Včera sme si konečne našli aspoň trochu času na rozptýlenie sa od učenia a šli sme sa pozrieť, čo ešte zvýšilo v obchodoch z povianočných zliav. Musím sa priznať, že som tomu už veľkú šancu nedávala, ale bola som veľmi milo prekvapená.
Suverénne najlepšia bola Zara, kde sme si obaja vybrali fakt super kúsky. Samozrejme sme mali šťastie a uchmatli sme posledné kúsky.


Mne sa konečne podarilo nájsť tie PRAVÉ boyfriend jeans a bola to láska na prvý pohľad. Mojím večným problémom bolo, že aj keď som doteraz vždy skúšala najmenšiu veľkosť akú daný obchod vyrába boli mi na páse veľké. A verte mi, skúšala som ich už neskutočne veľa. Niektoré mi boli veľké aj v liliputánskom detskom. Pôvodne som si tieto ani nechcela vyskúšať lebo som sa bála, že narazím na ten istý problém čo vždy ale som rada, že som to nespravila. 
Peťo zase po dlhom hľadaní objavil kožené rukavice, ktoré nevyzerajú ako pre vraha a tehlový šál, takže nebude v zime obmŕzať.


Okrem toho mi pribudlo jedno basic krátke tričko s nápisom, ktoré sa vždy zíde a sveter, ktorý je oficiálne Peťov ale sedí aj mne, takže si ho sem-tam ukradnem :D


Nákupy sme zavŕšili v kníhkupectve knihami Opravdový gentleman a Lahodně s Ellou. Obaja sme ich už dlhšie chceli a konečne sme sa dokopali k ich kúpe. Obe sú skvelé, odporúčame!

all clothes- Zara
books- Neoluxor
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára